Zakázková výroba

Co se o zakázkové výrobě píše na Wikipédii:

Zakázková výroba (též kusová výroba) je jedním z typů výroby, typický produkcí menšího množství druhů výrobků, avšak mnoha různých variant. Pro zakázkovou výrobu je typické, že pohyb budoucích výrobků mezi pracovišti není pevně vymezen. Průběh výroby se opakuje nepravidelně nebo vůbec.

Zakázková výroba se většinou týká výroby nábytku, oděvů, skla, stavebnictví, různých specifických součástek, a dalších oblastí. Výrobky pocházející z tohoto typu výroby, jsou ve většině případů dražší než např. produkty sériové výroby - jedná o atypické výrobky, které jsou vyráběny na základě požadavků a představ zákazníka (zadavatele zakázky). Pro kvalitní zakázkovou výrobu je nutností vysoká specializace pracovníků, kteří se na výrobě podílejí.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Zakázková_výroba

Variabilita nás baví

Zvažte, nebo si nechte poradit, zda pro vás není vhodnější řešení wordpress, nebo squarespace. Tato, nebo jim podobná řešení, vám nabízí zázemí pro rychlou a levnou tvorbu internetové stránky. Bez čekání, můžete začít publikovat, nebo prodávat zboží. Rádi vám poradíme i s touto variantou. Jako Kreativní Laboratoř pomáháme i s takovými projekty.

Pokud potřebujete něco speciálního, ať už jednoduchého nebo složitého, dává smysl zakázková výroba. Jsme připraveni vám pomoci.

Firemní informační systémy

Rozhraní administace Aprila je vhodné jak pro správu obsahu vaší webové prezentace, tak i pro rozsáhlejší firemní informační systémy.